Mavi Doğa Yeşil Sarı Ekonomik Güvenli
ANA SAYFA KURUMSAL ABONELİK İÇ TESİSAT DOĞAL GAZ İLETİŞİM
KURUMSAL
SAMGAZ Hakkında
Bilgi Toplumu Hizmetleri
Kişisel Verilerin Korunması
Sözleşmeler
Organizasyon Şeması
Kurumsal Çalışma İlkelerimiz
Doğal Gaza Kavuşma Gerçeği
Sosyal Sorumluluk
SAMGAZ ve ÇEVRE
İnsan Kaynakları
Tanıtım Faaliyetlerimiz
Fotoğraf Galerisi
Basında SAMGAZ
Bilgi Edinme
Linkler
Belgeler
Kurumsal Dökümanlar
Gizlilik Sözleşmesi
Tanıtım Filmi
İletişim
SAMGAZ'ın 4. yaşı hk,
6.7.2008

25 Mart 2004 tarihinde Cengiz Holding bünyesinde kurulan SAMGAZ DOĞAL GAZ DAĞITIM A.Ş., Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu tarafından 06.07.2004 tarih ve 336-12 sayılı kurul kararı ile doğal gaz dağıtım faaliyeti yapmaya yetkilendirilmiştir.

4. yılımızı; yaptığımız çalışmaların haklı gururunu yaşayarak kutluyoruz.

SAMGAZ DOĞAL GAZ DAĞITIM A.Ş., 5 Ocak 2005 tarihinde şehre ilk kazmayı vurarak alt yapı faaliyetlerini başlatmış ve Cumhuriyetimizin 82.yılını kutladığımız 29 Ekim 2005 tarihinde lisans bölgesinin tamamına tek seferde gaz arzını sağlamıştır.

Kronolojik sırada incelediğimizde; 5 Ocak’da Alt Yapı Faaliyetleri başlamış, 27 Temmuz’da Abone Kabulü, 20 Eylül’de Proje Kabulü gerçekleştirilmiş ve 269 gün sonra 29 Ekim’de gaz arzı sağlanmış, 26 Kasım 2005 tarihinde de Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla resmi açılış gerçekleştirilmiştir.

Ve o tarihten itibaren güzide şehrimizin gaz arzı, düzenli ve sürekli olarak tarafımızdan sağlanmaktadır.

Şu an itibariyle 48 km. çelik hat, 368 km. polietilen hat ve 10.750 adet servis kutusu imalatı gerçekleştirilmiş olup 66.000 (BBS) aboneye hizmet verilmektedir.

Halkımızın doğal gaz kullanımına ait teşrifinin sağlanabilmesi, emniyetli ve güvenli tüketim bilincinin yerleştirilebilmesi maksadı ile bilgi ve tanıtım içerikli çalışmalarımız yerel gazeteler ile www.samgaz.com.tr internet sitemizde; Ana sayfada Duyurular linki altında ve Hakkımızda›Tanıtım Faaliyetlerimiz›Reklam Faaliyetleri linki altında sürekli ve güncel olarak yayımlanmaktadır. Ayrıca halkımız 444 1 187 nolu telefon hattımızdan bize ulaşarak daha detaylı bilgi alabilirler.

SAMGAZ olarak doğal gaz tesisatlarına ilk gaz verme aşamasında gösterdiğimiz titizlik ve hassasiyetin daha sonra geçen zaman içerisinde de abonelerimiz tarafından gösterilmesi emniyetli kullanım için önemlidir. 

Samsun doğal gaz arzı aşamasında; 17 adet 5.000 m³/h kapasiteli RMS-B ve 1 adet 7.500 m³/h kapasiteli RMS-B istasyonunun devreye alma çalışmaları kesintisiz olarak sürdürülmüş; azot gazı ile tamponlanan çelik hat, dağıtım şebekesine ulaştırılmış ve 4 bar basınçla regülâsyonu tamamlanan doğal gaz polietilen dağıtım şebekesine ve bu şebeke üzerinde montajı yapılmış olan S2300Y servis kutularının gerekli purge işlemleri tamamlanarak Samsun, Tekkeköy, Kutlukent, Canik, Gazi, İlkadım, Yeşilkent, Atakum, Atakent ve Kurupelit şehirlerinden oluşan dağıtım bölgesine doğal gaz arzı sağlanmıştır.

Samsun doğal gaz dağıtım projesi, sertifikalı ve test raporlarına haiz malzemelerden bire bir kontrollük mekanizmasının çalıştırılması sonrası mekanik ve hidrostatik test ile sızdırmazlık testleri tamamlanarak, gerekli topraklama ve katodik koruma üniteleri aktif vaziyette muhafaza edilmiş bir durumda, devreye alınmıştır.

Şehir merkezinde oluşturulan işletme birimimiz; 7 ayrı işletme acil müdahale ve bakım onarım araçları ile 24 saat kesintisiz gaz arzını sağlamakta ve ihbarları anında değerlendirmektedir.

Alt yapı faaliyetlerimizin kaliteli malzeme ve iyi işçilikle tamamlanmasından sonra işletme faaliyetlerimiz ve kurumsal yapılanmamız önem kazanmış olup bu süreçte en iyisini yapabilmek için gerekli bütün hazırlıklar tamamlanmıştır. Şuan itibariyle 5 birim ile mükemmel bir koordinasyon ve akış içerisinde hizmet veriyor olmamız yaptığımız çalışmaların sağlam temeller üzerinde olduğunun göstergesidir.

Yaptığımız hiçbir işlemde günü kurtarmayı amaç edinmeden daima süreklilik ve düzen göz önünde tutularak taşlar yerine konulmaya çalışılmakta ve taşlar ne kadar isabetli ve yerinde olursa bizim başarımızın da o kadar kolay ve güçlü olacağı bilinmektedir.

Kaliteli iş yapabilmek için tedarik edilen malzemenin kaliteli olması tek başına yeterli olmamakta; işi yapan personelimizin de gayreti bu süreçte önem arz etmektedir. Temiz, konforlu ve çevreci bir ürün olan doğal gazın Samsun halkı ile buluşmasında personelimizin bireysel çaba ve mücadelesi çok büyüktür. Burada yapılan işin ne olduğu değil nasıl olduğu ön plana çıkmakta ve burada hem yöneticilerimiz, hem teknik kadromuz hem de idari personelimiz büyük bir çaba içerisindedir. Zaten bu mücadele ve fedakar davranışlar olmasa kuruluşumuzdan itibaren sergilediğimiz bu denli güçlü güven duygusuna sahip olamazdık.

Samsun, Tekkeköy, Kutlukent, Canik, Gazi, İlkadım, Atakum, Atakent, Yeşilkent ve Kurupelit şehirlerinden oluşan dağıtım bölgesine doğal gaz arzını sağlayan 12” ana iletim hattında meydana gelen kaza sonucu gaz arzı, 1 Haziran 2007 Cuma günü saat 14:20’de kesintiye uğramış 3 Haziran Pazar günü 05:30’da sorun giderilerek gaz arzı sağlanmıştır. Teknik açıdan zor ve zahmetli olan bu sorunun 39 saatte giderilmesinde ekiplerimizin serdettiği yapıcı yaklaşım ve sağladığı katkı çok büyüktür. Ayrıca teknik personelimizin haricinde idari personelimizin de çoğu o saate kadar orada bulunmuş teknik olarak bir şey yapılamasa bile manevi destek sağlanmıştır. Şirketimizdeki ekip ruhu ve dayanışma, başarının kolaylığının ve azmin gücünün göstergesidir.

Bütünü oluşturan parçalar ne denli etkinse oluşan bütünün de o denli yetkin olduğu düşüncesinden yola çıkarak işleyişimizde ve organizasyonlarımızda daima personelimiz ve harcanan emek verilen mücadele ön planda tutulmaktadır.

Şirketimizde, yazışma ve evrak akışının sistemli ve etkin bir şekilde yürütülebilmesi maksadıyla Yazışma ve Evrak Akış Yönetmeliği, demirbaş ve sarf malzemelerinin satın alınması, ambar giriş ve çıkışlarının tesisi, sistemin kayıt altında çalıştırılması maksadıyla Ayniyat, Demirbaş ve Sarf Malzemeleri İşlemleri Yönetmeliği çıkarılarak yapılan iş ve işlemlerdeki düzenler sabitlenmiştir. Ayrıca kitap haline getirilerek basılan bu eserlerimiz bütün personelimize dağıtılarak kullanıma sunulmuştur. 

Ayrıca firmamızın hem personelle ilişkilerini hem de kurumlarla ilişkilerini ve yazışmalarını hukuk çerçevesi içinde standart ve yazılı hale getirmek, yanlış uygulamaları ve ihmalleri engellemek maksadıyla İK Yönetiminde İş Hukuku Uygulamaları adı altında kitabımız derlenerek basılmıştır. Basılan bu kitabımıza personelimizin el yazısıyla kaleme aldığı düşünceleri de yerleştirilmiştir. 

Hem bireysel hem de kurumsal olarak önceliğimiz olan Çevre ve İş Sağlığı Güvenliği konusunda da her türlü önlemi alarak çevreye saygılı bir şirket olmaya önem gösteriyoruz. Şirketimizde gerçekleştirilen bütün faaliyetlerde ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İş Sağlığı Güvenliği sistemlerinin gereklilikleri yerine getirilmektedir.

Doğal gaz kullanımının yaygınlaşmasıyla birlikte Samsun’un hava kalitesi de hızla iyileşmekte ve Samsun Türkiye’nin temiz şehirleri arasında yer almaktadır. 29 Ekim’de gaz arzı sağlandıktan sonraki süreci değerlendirecek olursak;
24.12.2006 tarihinde, Tema Vakfı tarafından yapılan açıklamada hava kirliliğinin boyutları tartışılmış ve kurtuluşun doğal gaz kullanımını yaygınlaştırmak olduğu vurgulanmıştır.

01.02.2007 tarihinde, TÜİK tarafından yapılan ölçümlere göre Samsun’daki kirliliğin %53 olduğu ve doğal gaza geçişle önemli ölçüde hava kirliliğinin azaldığı vurgulanmıştır.

15.03.2008 tarihinde, İl Çevre ve Orman Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada hava kirliliğinin kötü yakıtlar sebebiyle arttığı ve kaçak yakıt kullanımı gerçekleştirenlere ve bacalarına filtre takmayanlara cezai yaptırım uygulanacağı belirtilmiştir.

29.06.2008 tarihli Haber Gazetesi’nde ise “Samsun’un havası temiz çıktı” başlıklı haber ile TUİK açıklaması yer almaktadır. Geçmiş yıllarda kükürtdioksit oranı yüksek iller arasında yer alan Samsun TUİK tarafından açıklanan listede bu sene yer almıyor.

Hazırladığımız ilan ve reklamlarda yaptığımız çalışmalarda doğal gazın temiz, çevreci, konforlu ve güvenli bir ürün olduğunu vurgulamaya ve doğal gaz bilincini yerleştirmeye çalışıyoruz.

Amacımız; “Nefes Alınabilir bir Samsun”, “Temiz Bir Çevre Temiz Bir Soluk ve Sağlıklı Nesiller”, “Doğayı Korumak”, “Yeni Nesillere Daha Temiz Bir Çevre” bırakmak.

13.01.2005 tarih, 25699 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren, Isınmadan Kaynaklanan Hava Kirliliğinin Kontrolü Yönetmeliği ile konut, toplu konut, kooperatif, site, okul, üniversite, hastane, resmi daireler, işyerleri, sosyal dinlenme tesisleri, sanayide ve benzeri yerlerde ısınma amaçlı kullanılan yakma tesislerinden kaynaklanan is, duman, toz, gaz, buhar ve aerosol halinde dış havaya atılan kirleticilerin hava kalitesi üzerindeki olumsuz etkilerini azaltmak ve denetlemek maksadı ile doğal gazın ulaştığı ve hattının geçtiği yerlerdeki işyerleri, konutlar ve sanayide doğal gazın ısınma amaçlı kullanımının yaygınlaştırılması önem arz etmektedir.

Böylece doğal gaz kullanımının yaygınlaştırılması ve hava kirliliğinden kaynaklanan sorunların ortadan kaldırılması hedeflenmekte; insan ve çevre üzerinde meydana gelecek zararlar en aza indirgenmeye çalışılmaktadır.

Bizler inanmanın başarının yarısı olduğu bilinci içinde yola çıkarak, çevreci bir yakıt olan doğal gazdan Samsun halkının faydalanmasını sağlamak ve Samsun halkına layık olduğu konforu yaşatmak için üzerimize düşeni yapıyoruz, yapmaya gayret gösteriyoruz. Vatandaşlarımızın da bir an önce abone olarak doğal gaz konforunu ve sıcaklığını yaşamalarını; yeni nesillere daha temiz bir hava ve daha temiz bir çevre bırakmalarını istiyoruz.

Saygılarımızla,

 

 

Diğer Duyurular
Sn.Yılmaz KOLSAN Vekalet duyurusu hk, 7.1.2018
Sertifikalı firmalar hk,. 31.12.2018
Bağlantı ve abonelik işlemleri ile proje onay, kontrolörlük, test ve işletmeye alma bedelleri hk, 31.12.2018
Yetkili firmaların randevevu günü hk, 31.12.2018
Sn.Yılmaz KOLSAN Vekalet duyurusu hk, 13.10.2018
Sn.Yılmaz KOLSAN Vekalet duyurusu hk, 19.9.2018
Sn.Yılmaz KOLSAN Vekalet duyurusu hk, 10.9.2018
Sn.Yılmaz KOLSAN Vekalet duyurusu hk, 11.6.2018
Sn.Yılmaz KOLSAN Vekalet duyurusu hk, 17.4.2018
2018 Yatırım Programı hk. 14.4.2018
Sn.Yılmaz KOLSAN Vekalet duyurusu hk, 8.2.2017
Yetkili firma randevu günlerinin düzenlenmesi hk, 26.12.2017
Sn.Yılmaz KOLSAN Vekalet duyurusu hk, 6.2.2018
Sn.Yılmaz KOLSAN Vekalet duyurusu hk, 3.1.2018
2018 yılı sertifika bedellerine ilişkin kurul kararının tebliği hk, 4.1.2018
2018 yılı bağlantı ve hizmet bedelleri hk, 30.12.2017
Kombi değişikliği ve test nipeli uygulamaları hk, 23.12.2017
Yetkili firma toplantısı yapılması hk, 21.11.2017
Sn.Yılmaz KOLSAN Vekalet duyurusu hk, 31.10.2017
Yetkili Firma Toplantısı hk, 18.1.2018
Sn.Yılmaz KOLSAN Vekalet duyurusu hk, 29.8.2017
Kurban Bayramı Resmi Tatil Duyurusu hk, 24.8.2017
30 Ağustos Zafer Bayramı Resmi Tatil Duyurusu hk, 24.8.2017
Demokrasi ve Milli Birlik Günü tatili hk, 14.7.2017
Ramazan Bayramı Tatil Duyurusu hk, 24.6.2017
19 Mayıs Resmi Tatil Duyurusu hk, 19.5.2017
1 Mayıs Resmi Tatil Duyurusu hk, 29.4.2017
2017 yatırım programı hk, 14.4.2017
Online hizmetler hk, 4.3.2017
EPDK 2017 yılı sertifika tarifeleri hk, 16.1.2017
2017 yılı proje onay bedelleri hk, 3.1.2017
2017 yılı bağlantı tarifeleri hk, 31.12.2016
Yetkili firmaların randevu günleri değişikliği hk, 22.12.2016
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Tatil duyurusu hk, 25.10.2016
Sn.Yılmaz KOLSAN Vekalet duyurusu hk, 18.10.2016
30 Ağustos Zafer Bayramı Resmi Tatil duyurusu hk, 29.8.2016
Sn.Yılmaz KOLSAN Vekalet duyurusu hk, 1.6.2016
19 Mayıs Resmi Tatil Duyurusu hk, 18.5.2016
Yetkili firma toplantısı hk, 26.4.2016
23 Nisan resmi tatili duyurusu hk, 21.4.2016
Sn.Yılmaz KOLSAN'ın vekaleti hk, 16.4.2016
Sn.Yılmaz KOLSAN'ın vekaleti hk, 5.4.2016
2016 Yatırım Programı hk, 28.3.2016
Yeni Yatırım Müdürlüğü ve İkmal Şefliğine Yapılan Atamalar 15.3.2016
2016 yılı proje onay ve tesisat kontrol bedelleri 29.12.2015
2016 yılı Proje Onay, Kontrolörlük, Test ve İşletmeye Alma bedelleri hk, 29.12.2015
Yılbaşı resmi tatil duyurusu hk, 29.12.2015
2016 Bağlantı bedelleri hk, 29.12.2015
2016 Sertifika bedelleri hk, 29.12.2015
Sn.Yılmaz KOLSAN'nın atama duyurusu hk, 10.11.2015
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Tatili 27.10.2015
Sn.Yılmaz KOLSAN Vekalet duyurusu 12.1.2015
Sn.Yılmaz KOLSAN vekalet duyurusu hk, 31.8.2015
Sn.Yılmaz KOLSAN vekalet duyurusu hk, 4.8.2015
Sn.Yılmaz KOLSAN vekalet duyurusu hk, 20.7.2015
Yetkili firma toplantısı hk, 28.5.2015
Sn.Yılmaz KOLSAN vekalet duyurusu hk, 25.5.2015
19 Mayıs Resmi Tatil Duyurusu hk, 18.5.2015
Sn.Yılmaz KOLSAN vekalet duyurusu hk, 14.5.2015
1 Mayıs tatil duyurusu hk, 25.4.2015
23 Nisan resmi tatili hk, 22.4.2015
2015 Yılı Yatırım programı hk, 2.4.2015
Yaz saati uygulaması hk, 26.3.2015
Şofben amaçlı kombi kullanımının yasaklanması hk, 10.2.2015
Yetkili firma toplantısı hk, 10.2.2015
2015 yılı sertifika bedelleri hk, 2.1.2015
Yılbaşı resmi tatil duyurusu hk, 31.12.2014
2015 yılı bağlantı bedelleri hk, 17.12.2014
Proje Onay ve Tesisat Kontrolörlük Bedelleri hk, 17.12.2014
Genel Müdürlük Makamı vekalet duyurusu hk, 16.12.2014
Tadilat nedeni ile gaz kesme işlemlerinin on-line yapılması hk, 10.12.2014
Sn.Kenan ŞARA vekalet duyurusu hk, 8.12.2014
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Tatil duyurusu hk, 25.10.2014
İleri saat uygulamasının sona ermesi hk, 22.10.2014
Sn.Murat ARAS ve Sn.Yılmaz KOLSAN vekalet duyurusu hk, 15.10.2014
Kurban Bayramı tatil duyurusu hk, 30.9.2014
Ondüleli Bükülebilir Doğal Gaz Hortum Kullanım Talimatı hk, 8.9.2014
Zafer Bayramı tatil duyurusu hk, 29.8.2014
Ramazan Bayramı duyurusu hk, 25.7.2014
2014 yılı Ramazan-ı Şerif süresince mesai saati uygulaması hk, 28.6.2014
Randevu düzenlemesi hk, 4.6.2014
2014 Yatırım programı duyurusu hk, 26.5.2014
Yetkili firma toplantısı hk, 23.5.2014
19 Mayıs Resmi Tatil duyurusu hk, 17.5.2014
1 Mayıs Tatil duyurusu hk, 30.4.2014
Genel Müdürlük makamı görev değişikliği hk, 25.4.2014
Yaz saati uygulaması hk 27.3.2014
Kaşe değişikliği hk, 3.2.2014
EPDK tarafından belirlenen 2014 yılı bağlantı ve abonelik bedelleri hk, 31.12.2013
EPDK tarafından belirlenen 2014 yılı proje onay bedelleri hk, 31.12.2013
2013 yılı yatırım programının tamamlanması hk, 20.12.2013
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı tatil duyurusu hk, 23.10.2013
Kurban Bayramı tatil duyurusu hk, 7.10.2013
SAMGAZ Brüt alan uygulaması hk, 23.9.2013
30 Ağustos Zafer Bayramı tatil duyurusu hk, 27.8.2013
Ramazan Bayramı tatil duyurusu hk, 2.8.2013
Kızılay kan bağışı duyurusu hk, 4.7.2013
Yetkili firma toplantısı hk, 3.7.2013
1 Mayıs tatil duyurusu hk, 30.4.2013
23 Nisan tatil duyurusu hk, 19.4.2013
Eğitim programı hk, 11.4.2013
06.04.2013 tarihinde gerçekleştirilen yetkili firma toplantısı hk, 10.4.2013
Randevu talep saat değişikliği hk, 10.4.2013
Organizasyon yapılanmasında şeflik kadrosu teşekkülü ve atamalar hk, 1.4.2013
06.04.2013 tarihinde gerçekleştirilecek olan yetkili firma toplantısı hk, 30.3.2013
2013 yılı yatırım programı hk, 30.3.2013
Yaz saati uygulaması hk, 26.3.2013
Kan bağışı duyurusu hk, 15.3.2013
Bina inşası ruhsat başvuruları için doğal gaz sorgulamaları duyurusu hk, 7.3.2013
Çelik kaynakçı sertifika süresi hk, 25.2.2013
Servis kutusu alt beton kaidesi hk, 14.2.2013
Eğitim programı duyurusu hk, 2.2.2013
Randevu günleri duyurusu hk, 30.1.2013
Polietilen kaynakçı ve İhbar yönetimi eğitimi hk, 16.1.2013
Topraklama hk, 16.1.2013
Topraklama ölçümlerinin, yetkin topraklama firmaları tarafından alınması gerekliliği hk, 16.1.2013
Serbest tüketici listesi hk, 15.1.2013
Bağlantı bedeli, abonelik bedeli ve açma kapama bedelleri hk, 3.1.2013
Kıyafet Yönetmeliği Revizyonu hk, 31.12.2012
Yılbaşı resmi tatil duyurusu hk, 26.12.2012
İç tesisat proje onay ve kontrolörlük bedeli duyurusu hk, 28.12.2012
187 Doğal Gaz Acil araçları tepe lambası kullanımı duyurusu hk, 27.12.2012
Servis Kutusu Yeni Regülatör Tipleri ve Montaj Esasları hk, 20.12.2012
Sertifika yönetmeliği duyurusu hk, 21.11.2012
İletişim eğitimleri duyurusu hk, 10.11.2012
Yetkili firma toplantısı hk, 7.11.2012
Kadın sağlığı eğitim projesi hk, 1.11.2012
Kurban Bayramı ve Cumhuriyet Bayramı tatili hk, 17.10.2012
İleri saat uygulamasının sona ermesi hk, 17.10.2012
Yetkili firma toplantısı hk, 26.9.2012
Sn.Murat KARAMAN görevlendirme duyurusu hk, 1.9.2012
Sertifika vize için gerekli belgeler hk, 13.8.2012
Resmi tatilin randevu günlerine denk gelmesi hk, 13.8.2012
Hermetik cihazların baca atışı hk, 13.8.2012
19 Mayıs tatil duyurusu hk, 15.5.2012
Cumhuriyet Savcılığı bilgilendirme duyurusu hk, 15.6.2012
Kan bağışı duyurusu hk, 3.7.2012
RMS-A işletim ve temel regülatör eğitim hk, 7.2.2012
2012 yılı Ramazan-ı Şerif süresince mesai saati uygulaması hk, 21.7.2012
2012 yılı yatırım programı hk, 14.4.2012
EPDK tarafından belirlenen 2012 yılı proje onay bedelleri hk, 3.1.2012
EPDK tarafından belirlenen 2012 yılı sertifika bedelleri hk, 3.1.2012
EPDK tarafından belirlenen 2012 yılı bağlantı tarifeleri hk, 3.1.2012
İş akdi fesih bildirimi hk, 9.9.2011
Yapım ve İşletme Müdürlüğü'ne vekâlet hk, 6.9.2011
6 taksit kampanyası hk, 5.9.2011
MİGROS kasalarında doğal gaz fatura tahsilatı hk, 3.1.2012
Randevu düzenlemesi hk, 3.1.2012
Belgeli ve vizeli ürün takibi hk, 3.1.2012
Tesisat kontrolünde manuel verilen evrakların dijital olarak gönderilmesi hk, 3.1.2012
Standart değişikliği ve uygulama başlangıç tarihi hk, 3.1.2012
2011 yılı yatırım programı açıklaması hk, 3.1.2012
Kaynakçı sertifika süreleri hk, 5.9.2011
2011 Yılı Bağlantı ve Abonelik Bedelleri hk, 3.1.2012
Makaron kaplı fleks uygulamasına geçiş hk, 28.9.2010
2010 yılı Atakum ilçesi yatırım programı açıklanması hk, 21.7.2010
2010 yılı İlkadım ilçesi yatırım programı açıklanması hk, 3.1.2012
6 altın yılın geride bırakılması hk, 8.7.2010
2010 yılı Canik ilçesi yatırım programı açıklanması hk, 8.7.2010
Eksproof gaz alarm cihazı uygulaması hk, 3.1.2012
Kızılay Kan Bağışı hk, 3.1.2012
2010 Yılı Bağlantı ve Abonelik Bedelleri hk, 3.1.2012
Dijital tesisat kontrol sistemine geçiş eğitimi hk, 3.1.2012
Doğal gazın güvenli ve verimli kullanımı hk, 3.1.2012
Gaz açma randevuları hk, 3.1.2012
Ruhsat proje kabulü hk, 16.6.2009
2009 yılı 9. ve 10.Etap yatırım programı hk, 8.7.2010
İç tesisat uygulamaları hk, 8.7.2010
Proje onay bedellerinin banka hesabına yatırılması hk, 6.3.2009
Uyarı levhaları kullanımı hk, 3.1.2012
2009 yılı güvence bedelleri hk, 2.1.2009
Baca standardları hk, 16.2.2009
Doğal gazlı tesisatların kontrolü hk, 1.7.2009
Doğal gaz çalışmaları hk, 3.12.2008
Uyarı levhaları hk, 28.11.2008
2008 2. Etap yatırım programı hk, 19.11.2008
Güvence bedeli hk, 30.10.2008
Bağlantı bedeli hk, 30.10.2008
Bağlantı sözleşmesinde istenilen evraklar hk, 30.10.2008
Abonelik sözleşmesinde istenilen evraklar hk, 30.10.2008
Dijital imzalı projelerde ıslak imza uygulaması hk, 3.9.2008
2008 yatırım programı hk, 4.7.2008
Satın alma duyurusu hk, 1.7.2008
İş güvenliği komisyonu hk, 18.6.2008
Çevre komisyonu hk, 18.6.2008
Sigara kullanımının yasaklanması hk, 11.6.2008
Sigara kullanılmasını önleme hk, 11.3.2008
Doğal gaz kullanım faturalarının ödeme noktaları hk, 2.1.2008
Güvence ve Sayaç açma-kapama bedelleri hk, 2.1.2008
Canik Belediyesi 2008 yatırım programı hk, 29.12.2007
Ruhsat proje kabulü yapılmaması hk, 14.9.2007
Yaşanan sel felaketi hk, 27.8.2007
Fatura ödeme yerleri hk, 19.6.2007
2007 yatırım programı tamamlanma süresi hk, 23.5.2007
Teknik şartname ikinci bilgi toplantısına teşekkür hk, 14.5.2007
Fatura ödeme yerleri ve gecikme bedeli tutarı hk, 9.5.2007
Fesih işlemi hk, 9.5.2007
Teknik şartname ikinci bilgi toplantısı hk, 7.5.2007
Teknik şartname bilgi toplantısı hk, 3.5.2007
Teknik şartname revizyonunun kontrolü hk, 2.5.2007
İç tesisat topraklama kontrolleri hk, 2.5.2007
İç tesisatta kullanılacak ekleme parçaları hk, 2.5.2007
Servis kutusu bağlantıları hk, 17.4.2007
Canik Belediyesi yatırım programı hk, 19.4.2007
Gazi Belediyesi yatırım programı hk, 18.4.2007
İlkadım Belediyesi yatırım programı hk, 17.4.2007
Teknik Şartneme revizyonu hk, 9.4.2007
İç tesisat kontrolleri hk, 22.3.2007
Tahakkuk ve Faturalandırma hk, 2.2.2007
Bağlantı Sözleşmesi hk, 2.2.2007
Bağlantı bedeli iadesi hk, 2.2.2007
Abonelik Sözleşmesi hk, 2.2.2007
Sayaçların kontrol edilmesi hk, 7.3.2007
Mal ve hizmet üretim amaçlı tesislerin güvence bedelleri hk, 16.3.2007
Yetki sertifikaları vize işlemleri hk, 12.10.2006
Samsun'da doğalgaz hk, 8.8.2006
Yeni çevre kanunu hk, 7.8.2006
 
 
Copyright © 2010-2014 Samgaz Doğal Gaz Dağıtım A.Ş. - Gizlilik Sözleşmesi
Created by Side Bilişim
Hızlı Erişim Menüsü